Skip to main content

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Wielu może twierdzić, że potrafi wykonać doskonałe “renderingi”. Nasze doświadczenie mówi jednak, że aby stworzyć naprawdę profesjonalne wizualizacje architektoniczne nie wystarczy znajomość programów i średniej klasy komputer. Naszą przewagą jest umiejętność wywiązywania się z zadań zgodnie z wytyczonym harmonogramem. Działamy w oparciu o wypracowane procedury dając zamawiającemu możliwość monitorowania postępów prac przez cały okres współpracy. Wizualizacje tworzą osoby, które są nie tylko bardzo dobrymi grafikami ale też mają doświadczenie w projektowaniu a architektura to ich pasja.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Opracowujemy wysokiej jakości wizualizacje 3D, w tym statyczne obrazy wysokiej rozdzielczości oraz trójwymiarowe animacje HD. W naszym portfolio można znaleźć wizualizacje architektoniczne zarówno dla budynków o małej skali jak również dla założeń wielkoprzestrzennych. Mamy doświadczenie w wykonywaniu prac dla luksusowych budynków mieszkalnych, biurowych, handlowych oraz założeń urbanistycznych. Naszymi klientami są wiodące firmy deweloperskie i prestiżowe biura architektoniczne.

Sprawdź Kto nam zaufał i powierzył wykonanie wizualizacji architektonicznych.

Do każdego nowego projektu podchodzimy indywidualnie i staramy się pokazać w nim to co najlepsze. Zadania wykonujemy zgodnie z harmonogramem i w oparciu o budżet. Dostarczamy produkty, które wzbudzają zachwyt i pozytywne emocje tak aby nikt nie mógł przejść koło nich obojętnie. Do naszej pracy podchodzimy z pasją.

ZAUFALI NAM: